veNETia

PRODUCTION

Tvorba webu

Vytvoříme Vám webové stránky na míru podle Vašich požadavků. Přistupujeme ke všem stránkám velice individuálně. Na osobní či online schůzce si řekneme, co na webu chcete, my Vám následně vytvoříme zdarma cenový návrh a může se začít. Weby vyvíjíme na nejmodernějších technologiích a naše webové stránky jsou vždy responzivní, umí se přizpůsobit Všem zařízením. Naši největší velkou výhodou je i to, že na web nemusíte dlouho čekat.


Rychlost načítáníResponzivní webModerní designRychlost výroby


Naše výhody

Zaměřujeme se na firmy, které chtějí být odlišné. Pomáháme firmám zaujmout video spotem, protože v něm propagují své služby a produkty na jednom místě. Video můžete snadno šířit na sociálních sítích nebo ho prezentovat na svém webu. Díky nám na trhu zazáříte.

Mezi naše největší výhody patří stoprocentní nasazení, kreativita a spolehlivost. Umíme vyjít všem požadavkům klienta a na samotné natáčení nemusíte dlouho čekat, jsme flexibilní tým, který umí vyhovět i nepředstavitelným deadlinům. Jsme tu pro Vás.


BALÍČEK GRAPHIC

Foto kampaň a grafika


- nafotíme vám originální fotografie jakéhokoliv druhu.
- Zaměřujeme se na kapely, svatby, rodinné foto ale i produktové fotografie
- pokud potřebujete nakreslit originální logo, postavu
nebo spravovat sociální sítě i na to jsme specialisti


BALÍČEK STANDARD

Webové stránky


- zrenovujeme Vám zastaralý web, nebo Vám vytvoříme na míru úplně nový.
- Naši výhodou je bezkonkurenční cena a individuální příštup.
- Jedna z ukázek je například tento web - www.asijo.com

Reference

Rozsáhlé stránky

Zajistíme Vám pro realizaci videa jakoukoliv formu produkce. Spolupracujeme se známými osobnostmi, umíme zařídit lokace nebo kompletní produkci pro jakékoliv natáčení. Rádi Vám v tomto směru pomůžeme. Pokud potřebujete natočit profesionální reportáž z kulturní akce či jakékoliv události, jste ve správné kategorii.

Asijo

Asijo_ukazka_webu

Vánoční dům

Vanocni_dum_ukazka_webu

Amos news

Amos_news_ukazka_webu

Kontakt

Napište nám, o jakou službu máte zájem. Jestli jste v těchto kategoriích nenašli Vás požadavek, řekněte nám o něm, věříme, že najdeme společnou cestu. Každému klientovi se snažíme vyjít maximálně vstříc.