veNETia

PRODUCTION

Grafika a design

Na každém díle si dáváme záležet a všechny kresby, loga, malby či dekorace děláme precizně a s láskou. Náš styl je podle našich klientů ojedinělý, osobitý a nezapomenutelný - je udělaný na míru, a proto upoutá. Ke všem logům a kresbám přistupujeme s pokorou a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Pracujeme primárně na iPadu Pro v Procreate, Pixelmato nebo v Adobe Draw.

Specializujeme se na jedinečná loga, plakáty, pozvánky či dětskou tématiku. Umíme Vám ale i navrhnout a zrealizovat design svatby či akce. Dokonce máme zkušenosti i s kresbou na zeď či originálním správcovstvím sociálních sítí.


Originální nápadKonzultace zdarmaModerní designPřátelská cena


Naše výhody

Zaručujeme se originálním zpracováním grafické práce. Než se ale pustíme do vytváření grafiky, zjišťujeme si o Vaší firmě či události maximum, aby byla práce vytvořená na míru. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a proces i rádi konzultujeme.

V případě nespokojenosti nákresu hledáme řešení a snažíme se vyhovět maximálně vstříc. Nákresy, loga či design je ale ojedinělý a většinu práce děláme vlastní rukou, nemusíte se tedy bát plagiátosrství staženého loga či okopírovaného nápadu.


BALÍČEK GRAPHIC

Foto kampaň a grafika


- nafotíme vám originální fotografie jakéhokoliv druhu.
- Zaměřujeme se na kapely, svatby, rodinné foto ale i produktové fotografie
- pokud potřebujete nakreslit originální logo, postavu
nebo spravovat sociální sítě i na to jsme specialisti


BALÍČEK STANDARD

Webové stránky


- zrenovujeme Vám zastaralý web, nebo Vám vytvoříme na míru úplně nový.
- Naši výhodou je bezkonkurenční cena a individuální příštup.
- Jedna z ukázek je například tento web - www.asijo.com

Ukázky práce

Nákres postavy či ilustrace

Tvar_Frimy_Postava_Pro_Firmu_Holka_V_Bubline_Na_Modrem_Pozadi_Jedinecnost Priprava_Na_Graficky_Plakat_Rucne_Malovany_Autobus_Strom_Les Pohadkova_Zed_Detsky_Web_Kniha_Zvirata_Lesni_Zver_Parta_Kamaradu Kreslena_Velryba_Detska_Ilustace Ilustrace_Dvou_Podobnych_Postav_Do_Knihy_Na_Web_Zelene_Pozadi Cernobila_Postava_S Modrym_Pozadim

Pokud potřebujete nakreslit postavu nebo ilustrovat Váš projekt, jste ve správné kategorii. Vymyslíme Vám postavu či maskota, který je snadno zapamatovatelný, protože je pečlivě srdcem malovaný. Umíme navrhnout i prostředí, nebo celek viz ukázky

Návrh loga

Van_Nakres_Loga_Barevny_Svet_S_Autem_Jedinecnost_Originalita_Na_Miru Navrh_Loga_Pro_Pivovar_Modra Logo_Na_Detské_Doplnky_Hracky_Pohadky_Gafika_Navrh Cernobile_Logo_S_Autem_A_Horami Nákres_Loga_Pro_Firmu_Ruzove_S_Jeleny

Pokud potřebujete originální logo, které nikdo jiný nemá, tak jste správně. Logo musí vystihovat Vaši firmu, naznačit o co se jedná a zaujmout, protože je na furt. Umíme loga ručně namalovat, graficky navrhnout, nebo připravit dle Vašeho zadání.

Návrh plakátu či pozvánky

Graficka_Pozvanka_Na_Akci_Rucne_Malovana_Originalni Navrh_Plakatu_Rucne_Malovany_Soutez

Pozvánka mnohdy rozhoduje o Vaši účasti na akci, kterou pořádáte. Pečlivě a na míru nakreslená pozvánka či plakát musí zaujmout. Naše pozvánky jsou v barvách a ve stylu Vaši akce.

Design svatby či akce

Desing_Na_Miru_Ze_Dreva_Indrustrialni_Vintage_Prirodni_Styl Dreveny_Rozcestnik_Na_Akci_Svatbu_Narozeniny Originalni_Jidlo_Vyzdoba_Na_Stul_Design Popisky_Na_Muffiny_Praporky_Vyzdoba_Dekorace_Pojmenovani Svatebi_Ram_Vyzdoba_Klouzlo_Na_Miru Dekorace_Na_Stul_Pro_Oslavu_Akci_Svatbu

O tom, jak bude vypadat Váš důležitý den v životě rozhodujete jen vy. Pokud potřebujete pomoct s realizací Vašich představ, tak se nám ozvěte, protože je to jedna z našich specializací. V tomto směru máme silnou stránku v produkci a ve smyslu pro detail. Umíme navrhnout jakýkoliv styl.

Spravování sociálních sítí

Sprava_Socialnich_Siti_Instagram_Influencer_Graphic Design_Social_Media_Instagram_Instaphoto_Styl

Né každý máš čas na spravování sociálních sítí Vaší firmy. Pokud chcete zaujmout i v tomto světě, rádi se Vám o to postaráme. Navrhneme Vám design, který ladí s Vaší firmou. Umíme na Instagramu či Facebooku pořádat soutěže, sjednotit feed, upravovat fotky a vymýšlet originální popisky.

Ostatní

Cernobily_Nakres_Stromu_Originalni_Tvorba_Grafika_Venetia_Production Rucne_Vystinovana_Malba_Na_Zed_Obraz_Do_Knihy Originalni_Srdce_Rucny_Navrh_Grafika_Tetovani_Malba_Na_Zed

Máme zkušenosti i s projekty na pokračování - jedním z nich byla například série dokumentů pro ADRU, jednalo se o cíle udržitelného rozvoje. Rádi ale příjmeme jakoukoliv další výzvu tohoto typu.

Kontakt

Napište nám, o jakou službu máte zájem. Jestli jste v těchto kategoriích nenašli Vás požadavek, řekněte nám o něm, věříme, že najdeme společnou cestu. Každému klientovi se snažíme vyjít maximálně vstříc.