veNETia

PRODUCTION

Fotografie

U foto kampaní máme pro Vás pestrou nabídku. Jsou to tedy tabla, svatby, jakékoliv akce, portréty, produktové fotky, reality i oblíbené rodinné fotky na památku. Níže v ukázkách si můžete prohlédnout naše práce, u každé kategorie máte více ukázek, tak si to neváhejte prolistovat, aby jste si byli jistí, že jste na správném místě.

Věříme, že s našimi výsledky budete stejně tolik spokojení, jako klienti, pro které jsme už fotili. Naše spolupráce vypadá tak, že se online či osobně sejdeme, řekneme si Vaši představu, my připravíme cenovou nabídku, foto námět a může se začít. Zaručit Vám můžeme originalitu, přátelský přístup i lidské chování. Cítit se dobře při samotném focení je záruka skvělých výsledků, proto je pro nás přátelský přístup důležitý.


Originální zpracováníScénář před focenímPřátelský přístupRychlá dohoda


Naše výhody

Vždy Vám vymyslíme tématické fotografie. Online či na schůzce vše rádi a bezplatně prokonzultujeme. Máme vlastní ateliér, ale vždy se dohodneme v jakém exteriéru či interiéru fotografie chcete. Všechny naše fotografie jsou odlišné a originální.

U svateb Vám můžeme nabídnout cvičné focení před svatbou, aby v samotný DEN D vše proběhlo hladce, a aby to zapadlo do Vašeho harmonogramu. Naplánovat se dá vše, kromě počasí, i na tuto variantu jsme připraveni.

Nabídku a počet fotografií Vám sestavíme dle Vašich požadavků a možností.


BALÍČEK GRAPHIC

Foto kampaň a grafika


- nafotíme vám originální fotografie jakéhokoliv druhu.
- Zaměřujeme se na kapely, svatby, rodinné foto ale i produktové fotografie
- pokud potřebujete nakreslit originální logo, postavu
nebo spravovat sociální sítě i na to jsme specialisti


BALÍČEK STANDARD

Webové stránky


- zrenovujeme Vám zastaralý web, nebo Vám vytvoříme na míru úplně nový.
- Naši výhodou je bezkonkurenční cena a individuální příštup.
- Jedna z ukázek je například tento web - www.asijo.com

Ukázky práce

Svatební foto

Svatebni_Fotografie_V_Desti_Krasne_Fotky_Za_Kazdeho_Pocasi_Destnik Tematicka_Svatba_Starsi_Doba_Princezna_Love_Zapad_Slunce Svatebni_Foto_U_Stromu_Zamilovany_Par_Bile_Saty_Sako Svatebni_Foto_S_Modrym_Vzduchem_Barevny_Vzduch_Svatba_Kytice Vzala_Si_Drevorubce_Motorova_Pila_Originalni_Fotky_Na_Prani Svatebni_Fotka_Ve_Vode_Ve_Vodopade_Jedinecnost_Napad_Exluzivita Svatebni_Fotka_V_Lese_Lesni_Svatba_Libani_Kouzlo_Prirody Svatba_V_Parku_Nevesta_A_Zenich_Zavoj_Zelene_Pozadi Spolecne_Svatebni_Fotky_Ty_A_Ja_Usmev Romanticke_Fotky_Ze_Svatby_Na_Vysku_Preostreni_Z_Rohu Nadherne_Svatebni_Fotky_U_Vody_Nevesta_Zenich_Zapad_Slunce Fotografie_V_Kostele_Svatebni_Den_Den_D_Prvni_Polibek Dulezity_Den_V_Zivote_Karlovy_Vary_Polibek_Svatba Cernobile_Fotky_Na_Prani_Svatebni_Foto

Svatební fotografie se u nás poptávají velmi často, a tak máme v tomto směru bohaté zkušenosti. Vždy se zaměřujeme na Vaši osobnost, příběh i zájmy, aby Vás fotky dokonale vystihly. K fotografiím si u nás můžete objednat i video.

Portréty

Modelka_vlasy_voda_leh Modelka_indianske_liceni Model_metal_barvy Modelka_les_divocina_liceni Modelka_nature_prirodni_liceni Modelka_ve_vode.jpg Model_business_portret Modelka_les_plavky

Další naši oblíbenou kategorií jsou portréty. Zde se opět fantazii meze nekladnou a jsme otevřeni jakémukoliv zadání. Vždy s přátelským přístupem a originálním nápadem. Fotíme v exteriéru i vlastním ateliéru.

Produktové fotky

Produkove_Foto_Propagacni_Foto_Firemni_Foto Produkt_Stojan_Produktove_Foto_Firemni_Foto_Na_Web Rapet_Kovo_Firemni_Merch_Mikna_Prostredi_V_Praci Zamestanec_Delnik_Zdenik_Truhlar_Profese_Zeny_Monterky Pracovni_Foto_Stroje_Strojirenctvi_Robor_Pracovnik Manazer_Portfolio_Zemastnanec_Foto_Na_Web Foto_Na_Prani_Kozena_Cervena_Bunda_Design_Praha_Tramvaj_Ulice Atelierove_Foto_Produktu_Kolo_Kov_Produkt_Jakykoliv_Produkt

Nově velmi oblíbenou kategorií jsou ,,produktovky”. Firmy si je prezentují na webech či sociálních sítích, ještě oblíbenější je ale produktové video, a tak většinu v této kategorii sestavujeme výhodný balíček: foto+video.

Rodinné fotky

Fotka_V_Lese_Mlady_Par_Husky_Podzimni_Fotka Foto_Miminka_My_Maminka_Tatinek_Miminko_Cernovila_Fotografie Foto_Miminka_Polstar_Dite_Miminko_Interier_Atelierove_Foto Originalni_Tehotenske_Foto_Atelier_Miminko_Pregnant_Pamatka Rodinne_Foto_Pamatka_Family_Time_Matka_Otec_Syn_Prirod Spolecna_Fotka_Se_Psem_V_Prirode_Mlady_Par_Umelcke_Zatisi

Krásné fotografie v rodinném albu jsou naprostou vzácností v dnešní době, ty už Vám nikdo nevezme. My se postaráme o krásné a originální zpracování, které se Vám jen tak neokouká. Opět nabízíme foceni interiérové i exteriérové.

Fotky z akcí

Profesionalni_Tanec_Show_Pulnocni_Prekvapeni_Zena_A_Muz Tanec_ples_rodina Transexual_Gender_Homosexual_Vysavac_Muz_Zena_Pohlavi Plouzak_Maturitni_Ples_Panska_Volenka_Cernobila_Fotka Moderni_tanec_program Kulturni_Akce_Společenska_Udalost_Maturitni_Ples_Bile_Vily Cernobila_Fotka_Cernobily_Tanec_Svetla_Maturitni_Ples

Umíme nápaditě nafotit jakoukoliv akci. Velkou naší specializací jsou maturitní plesy, ale i festivaly, koncerty, oslavy či společenské akce. Nemáme problém s tím, zůstat na Vaši akci až do úplného konce, nenecháme si ujít žádný moment.

Reality

Interierove_Foto_Dum_Reality_Obyvaci_Pokoj_Design Interier_Kuchyn_Realitni_Kancelar_Realitni_Makler_Design_Akvarium

Pokud potřebujete čisté, dobře upravené a kvalitně nasvícené fotografie pro prodej nemovitostí, jste tu správně. Umíme vyfotit i dům z dronu.

Kontakt

Napište nám, o jakou službu máte zájem. Jestli jste v těchto kategoriích nenašli Vás požadavek, řekněte nám o něm, věříme, že najdeme společnou cestu. Každému klientovi se snažíme vyjít maximálně vstříc.